Yaz Okulları

 Anasayfa / Yaz Okulları

YURT DIŞI YAZ OKULLARI

Yurtdışında bulunan en güvenli ve deneyimli yaz okullarında çocuğunuz hem eğlensin, hem de yabancı dilini geliştirsin ister misiniz?

Dünya’nın en iyi Üniversiteleri veya prestijli yatılı okulların büyüleyici kampüsleri içerisinde sunulan yaz okulları programlarında, her öğrenciye uygun bir seçenek mevcut. Dilerseniz spor aktivitesi ağırlıklı yaz kamplarını yada yabancı dili ön planda tutmak isteyen aileler için, akademik programları tercih ederek, çocuğunuza unutulmaz bir yurt dışı eğitim deneyimi hediye edeceksiniz.

 

Spor + Yabancı Dil Yaz Okulları

Dileyen öğrenciler için profesyonel koçlar eşliğinde futbol, tenis, squash, golf,  yelkenli, basketbol, yüzme gibi sporlarda eğitim alabilecekleri, spor aktivitesi ağırlıklı yaz kamplarına göz atabilirsiniz. 

 

Akademik Yaz Okulları

Çocuğunuz Genel veya yoğun dil eğitimi , akademik dil eğitimi,  SAT Hazırlık, TOEFL &IELTS  sınavlarına hazırlansın istiyorsanız akademik yaz okulu programlarını tercih etmelisiniz.

İngilizcesi ileri düzeyde olan öğrenciler için IB Hazırlık, Bilgisayar & IT,  Math & Science , Art & Design gibi farklı yaz okulları seçenekleri hakkında lütfen danışmanınızdan bilgi isteyiniz.

Yurt dışında bulunan yaz okulları içerisinde çocuğunuza en uygun seçeneği belirlemek için Studybritish danışmanları ile irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz. Amerika, İngiltere, İrlanda, Malta, Kanada ve İsviçre gibi popüler ülkeler arasından,  çocuklarınızın ilgili alanı ve dil seviyeleri göz önünde bulundurularak  size özel seçenekleri  ve maliyetleri belirliyoruz.

 

Anne ve Çocuk Yaz Okulları

Özellikle küçük yaş çocukları ile birlikte yurtdışında zaman geçirmek isteyen aileler için sunulan yaz okulu programlarımızda tüm ailece keyifli bir yaz tatili geçirebilirsiniz.

Çocuğunuz için en uygun Yurtdışı Yaz okulu seçeneğini belirlemek istiyorsanız , Nişantaşı ofisimizi arayarak, ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Neden Studybritish ile Yurtdışında Yaz Okulu Tercih Etmelisiniz?

  1. Sadece en güvenli, en başarılı ve en kaliteli yaz okulları ile çalışıyoruz.
  2. Çocuğunuza en iyi faydayı sağlayacak yaz okulunu belirliyoruz.
  3. Konusunda uzman, uluslararası eğitim sektörünün en deneyimli ve kaliteli danışmanlık ekibine sahibiz.
  4. Tarafsız danışmanlık hizmeti ile, okul seçiminden vizeye kadar tüm aşamalarda stressiz ve profesyonel bir deneyim yaşamanızı garanti ediyoruz.
  5. Çocuklarınız bizim için önemli! Onlar yuvaya dönene kadar geçen tüm süreçte , her adımda ve her soruda kesintisiz danışmanlık hizmetimize devam ediyoruz.

 

Uluslararası kurumlar tarafından akredite edilmiş, güvenli ve kaliteli, elit lise ve üniversite kampüsleri içerisinde düzenlenen yaz okulu seçeneklerimizden bazılarına aşağıda göz atabilirsiniz. Tam liste ve her yaş grubuna özel yaz okulu seçeneklerinizi öğrenmek için bize ulaşın.

 

yaz-okullari-ingiltere-cambridge yaz-okullari-ingiltere-tasis StClares Oxford Yaz Okulu
University of Cambridge TASIS England St Clare's Oxford
yaz-okullari-ingiltere-warminster

ingiltere-yaz-okulu-brighton-roedean

Bath Yaz Okulu 

Embassy Academy, Warminster

Roedean Academy, Brighton Bath (Downside) 

LONDON FARRINGTONS-Yaz Okulu

London (Farringtons) 

   

 

» SPOR AKTİVİTELERİ EŞLİĞİNDE YAZ OKULU PROGRAMLARI

» AİLE ve ÇOCUK YAZ OKULU PROGRAMLARI

»YETİŞKİNLERE ÖZEL YAZ OKULU PROGRAMLARI 

 

DİĞER ÜLKELERDE BULUNAN YAZ OKULLARI SEÇENEKLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN > 0 212 231 2543 > AMERİKA - KANADA - MALTA - İRLANDA - ALMANYA - FRANSA - İTALYA -  İSPANYA -AVUSTURYA