İrlanda Dil Okulları

 Anasayfa / Dil Okulları / İrlanda Dil Okulları

irlanda-dil-okullari-indirimler

İRLANDA DİL OKULLARI

İrlanda’nın muhteşem yapısını birkaç satırla tarif etmek tabi ki pek mümkün değil. İnsanı her seferinde şaşırtan
 eşsiz manzaraları, ziyaretçilerini adeta büyülüyor. İrlanda dil okullarına %20 indirimli fiyatlar ile 30 Aralık 2015 tarihine kadar ön kayıt yaptıran herkes, özel indirimli fiyatlar ile Dublin'e gitme fırsatını yakalıyor! Büyük indirimi kaçırmadan hemen bizimle irtibata geçiniz...

 

YEŞİL ADA, İRLANDA

5600 km’lik sahilde yosunlarla kaplanmış dik kayalıklar, yumuşak kum plajları ve gizli koylar bulunur. Dağlar ve tepeler, yeşil adayı tamamıyla sarmıştır. Denizler mavi lekeler gibi, nehirler ve dereler ise ülkeyi saran bir ağ gibi gözükmektedir. Shannon Havzası ise boş zamanları olanların vakit geçirdikleri önemli bir yerdir.

 

SICAK İNSANLAR

İrlandalılar, mücadeleci, sert, ateşli ve aynı zamanda duygusal yapıları ile bilinirler. Dillerinde Kelt’in izleri bulunur. Birçok İrlandalı günlük hayatta Galler dilini kullanmaktadır.Gösterişli şatolar ve malikaneler ülkenin dört bir yanına dağılmıştır. İrlanda sadece kırsal alanlarından ibaret değildir. Aynı zamanda şehirleri de hem yaşayanları hem de ziyaretçileri için sayısız kültürel aktivite sunar.

İrlanda dil okullarında indirimli fiyatlardan yararlanmak ve dil eğitimi programları hakkında detaylı bilgi edilnmek için hemen ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

 

»İrlanda dil okulları için şimdi fiyat teklifi isteyin!