İngiltere Dil Okulları

 Anasayfa / Dil Okulları / İngiltere Dil Okulları

ingiltere-dil-okullari-new

İNGİLTERE DİL OKULLARI

İngiltere dil okulları denilince yüzlerce seçenek mevcut. Peki yurtdışı dil okulları içerisinden size en uygun olanı nasıl belirliyorsunuz? Studybritish aklınızda olan tüm soruları güvenle yanıtlayabileceğiniz doğru adres. Uzun yıllar deneyime sahip ve geniş seyahat deneyimi olan danışmanlar eşliğinde en doğru tercihi bulacaksınız. Bütçenize en uygun dil okulu ve şehri belirleme, program seçimi, konakalam alternatifleri ve vize konusunda Studybritish ile çalışın, sorunsuz bir yurtdışı eğitim deneyimi yaşayın. Üstelik programınızı tamamlayıp evinize dönene kadar her adımda danışmanınız sizinle birlikte olsun...

 

İngiltere'de dil eğitimi alarak "Kraliçe" gibi İngilizce konuşmaya hazırsanız, Studybritish danışmanları ile hemen irtibata geçebilirsiniz. İlgilendiğiniz dil okulları, şehir seçenekleri ve fiyatlarını sol tarafta bulunan menüden seçerek inceleyebilirsiniz.

 

İNGİLTERE DİL OKULLARI İNDİRİMLERİ

Sizde İngiltere'de bulunan bir birinden iddialı dil okullarımızda, Türk öğrencilere özel sunulan %30'a varan oranlarda indirim imkanlarından faydalanmak istiyorsanız , indirimli dil okulları listemize göz atın. İngiltere'de bulunan indirimli dil okulları listesi için tıklayınız. 

 

 

GELENEK ve TEKNOLOJİ
İngiltere, doğal manzaralara sahip rüya gibi köylerin, büyüklü küçüklü tarihi şehirlerin, geleneksel ülke eserlerinin, kalelerin, nefes kesen kayalıkların ve geniş ovaların bir arada bulunduğu doğal bir karışımdır. Gelişmiş teknolojisi, dünyaca ünlü okul ve üniversiteleri, resim, bilim, mimarlık, spor, alışveriş, iş dünyası ve kraliyet ailesinin de yer aldığı oldukça başarılı bir karışımdır.

 

SOLDAN AKAN TRAFİK
İngiltere, her ziyaretçisini heyecanlandırabilecek bir geçmişe sahiptir. 3780km uzunluğunda kıyı şeridine sahip ada’nın yaşayanları eşsiz bir kültüre sahiptir. İngilizler sahip oldukları manzaraları gibi çeşitli ve kendine özgü kişilerdir. Ziyaretçiler sıcak bir şekilde karşılanır. Keskin gözlem ve ironi gücüne sahip olan Fransız yazar Pierre Daninos, İngiliz yaşam tarzını şu şekilde özetliyor: "İngilizler böyle soğuk bir mizaca sahip olmalarını şöminelerine borçludurlar. İnsanlar orada ayaklarını ısıtabilirken soğuk mizaçlarını korumaya devam edebilirler." Küçük yüzölçümüne rağmen 60 milyon yaşayanı, kendilerine has özellikleriyle bölgeye çeşitlilik getirir. İngilizlerin bu özellikleri de Avrupalı diğer halklar arasında önemli ölçüde fark yaratır. Bu sebeple Avrupa’da günlük halk dilinde "İngiltere için İngiliz Kanalı hala Atlantik kadar geniştir" şeklinde İngilizlerin sahip oldukları farklı bakış açılarını göstermeye çalışan bir genelleme vardır.

 

 İNGİLTERE DİL OKULLARI İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Okul Adı

Şehir Seçenekleri

İndirim Oranı

Geçerlilik Tarihi

 

 

 Embassy English

 

Embassy English Oxford

 

 

London, Oxford, Cambridge, Brighton, Hastings

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kings Colleges

 

bournemouth dil okulu

 

 

 

 

London, Bournemouth, Oxford

 

 

 

 

%30

 

 

 

30 Haziran 2018

 

 Stafford House

 

stafford canterbury dil okulu

 

 

 

 

London, Cambridge, Canterbury, Brighton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EC English

 

EC English London

 

 

London, Oxford, Cambridge, Brighton, Manchetser, Bristol

 

 

 

 

%25

 

 

 

 

12 Ocak 2018

 

 

St Giles International Colleges

Brighton Dil Okulu

 

 

 

 

London Central, Eastbourne, Brighton

 

 

 

 

%20 

 

 

 

30 Ocak 2018

 

UIC English

 

London Central, London Greenwich, Brighton, Oxford

 

 

 

 

 

 British Study Centre&  Experience English

 

 

 

 

 

London,Manchester,York, Edinburgh , Brighton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

» İlgilendiğiniz dil okulu hakkında fiyat teklifi almak  için form doldurun veya Nişantaşı ofisimizi ziyarete gelin.