Dil Okulları

 Anasayfa / Dil Okulları

yurtdisi-dil-okullari- 

YURTDIŞI DİL OKULLARI 

Studybritish merkezi İngiltere’de bulunan Levant Education Group çatısı altında faaliyet gösteren bağımsız bir danışmanlık şirketidir. Uluslararası eğitim sektöründe  uzun yıllar deneyime sahip profesyonel kadrosu ile birlikte yurtdışı dil okulu tercihlerinizde, size en uygun okul, ülke ve şehir seçiminde  profesyonel danışmanlık hizmeti sağlar.

 


Dünya çapında en iyi dil okulları ile anlaşmalı olan Studybritish, A-Z 'ye tüm yurtdışı eğitim sürecinizi organize eder. Profesyonel vize danışmanlık hizmeti, havalimanı karşılama, bütçenize ve kişisel tercihlerinize uygun konaklama , sağlık ve seyahat sigortası, uçak bileti gibi konularda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunar. Siz programınızı tamamlayıp ülkenize dönene kadar oluşabilecek tüm soru ve sorunlarınızda kesintisiz destek sunmaya devam eder. 

Kapsamlı hizmetlerimiz arasında; kariyer koçluğu, yurtdışı üniversite danışmanlığı, vize başvuru hizmeti, dil seviye tespiti, ücretsiz kayıt ve konaklama yerleştirme hizmetleri de yer alır.

Hangi ülkede, hangi dili öğrenmek istiyor olursanız olun, uzman kadromuza danışmadan karar vermeyin.

» İngiltere Dil Okullarını İnceleyin

 

» İrlanda Dil Okullarını İnceleyin

 

» Diğer Ülkelerde Dil Okullarını İnceleyin ( Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Güney Kore 'de bulunan dil okulları seçenekleri ve ücretleri için www.levanteducation.com adresimizi ziyaret ediniz.) 

 

» İndirimli Dil Okulları Listesini İnceleyin