Yurtdışında Üniversite Eğitimi

 Anasayfa / Blog / Yurtdışında Üniversite Eğitimi

 

YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

Çocuğunuzun yurtdışında kendine iyi bir gelecek kurmasını istiyor musunuz? Bunun için en iyi yol yurtdışında üniversite eğitiminden geçiyor. Anadili kadar iyi İngilizce konuşması, mezuniyet sonrası en iyi kariyer fırsatlarına sahip olması ve iyi bir network için yurtdışında üniversite eğitimine yatırım yapmalısınız.

»Yurtdışı Yüksek Lisans Programları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

En çok talep alan ülkeler arasında bulunan İngiltere, Amerika , Kanada, Almanya ve Hollanda gibi ülkelerde, çocuğunuzun akademik geçmişine ve karakterine uygun kabul alabileceği en iyi Üniversite / bölümlerin belirlenmesi, maliyetlerin detaylı bir şekilde hesaplanması, burs imkanları ve yaşam koşulları hakkında detaylı bilgi almak için deneyimli danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Ülkelere göre değişecek üniversite hazırlık programları, lisans program süreleri, kabul şartları ve maliyetleri kıyaslamada, girebileceğiniz en iyi üniversitelerin belirlenmesinde , konaklama ve vize gibi önemli konularda uluslararası deneyime sahip uzman danışmanlarımızla birlikte güvenle ilerleyin. Yapacağınız yatırımdan en iyi sonuçları alacak ve çocuğunuzun daha güvenli bir geleceğe adım atmasını sağlayacaksınız.

 

Vakit kaybetmeden yurtdışı üniversite planlaması için Banu Mitchell ile 0 212 231 2543 nolu telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden irtibata geçebilirsiniz.

 

Studybritish ile çocuklarınız için yurtdışı üniversite planlamasına hemen başlayın.

 

 

»Dünyanın En İyi Üniversitelerine Başvuru Hizmeti ( ELITE PROGRAM APPLLICATION)

 

»Foundation Programları: İngiltere ‘de Üniversite Hazırlık Eğitimi

 

»A Level ile Cambridge ve Oxford Üniversitelerine Başvur!

 

»İngiltere Dil Okulu İndirimleri!

 

»Amerika Dil Okulu İndirimleri