Yurtdışında Üniversite Eğitimi

 Anasayfa / Blog / Yurtdışında Üniversite Eğitimi

 

YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ - Bizi Arayın 0 212 231 2543

Çocuğunuzun yurtdışında kendine iyi bir gelecek kurmasını istiyor musunuz? Bunun için en iyi yol yurtdışı üniversite eğitiminden geçiyor. Ana dili kadar akıcı İngilizce konuşması, mezuniyet sonrası en iyi kariyer fırsatlarına sahip olması ve kaliteli bir network kazanması için yurtdışında üniversite eğitimine yatırım yapın.

 

En çok talep alan ülkeler arasında bulunan İngiltere, İrlanda Amerika , Kanada, Almanya ve Hollanda gibi ülkelerde  çocuğunuzun akademik başarısına ve karakterine uygun  en iyi üniversite / bölümleri belirliyoruz. Eğitim süresince ayırmanız gereken topam maliyeti hesaplıyor, burs imkanları ve yaşam koşulları hakkında detaylı bilgiler aktarıyoruz.

»Kanada Üniversite Eğitimi 

»İngiltere Üniversite Eğitimi

»İrlanda Üniversite Eğitimi

»Hollanda Üniversite Eğitimi

 

Ülkelere göre değişecek üniversite hazırlık programları, lisans program süreleri, kabul şartları ve maliyetleri kıyaslamada, girebileceğiniz en iyi üniversitelerin belirlenmesinde , konaklama ve vize gibi önemli konularda uluslararası deneyime sahip profesyonel danışmanlarımızla birlikte karar vermek ve güvenli bir şekilde yurtdışı üniversite başvurunuzu yapmak için şimdi Nişantaşı merkez ofisimizle irtibata geçin. Yurtdışı eğitime yapacağınız yatırımdan en iyi sonucu alacak ve çocuğunuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasını sağlayacaksınız.

 

Detaylı bilgi ve başvurular için Banu Mitchell ile 0 212 231 2543 nolu telefondan veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden irtibata geçebilirsiniz.

 

Studybritish ile çocuklarınız için yurtdışı üniversite planlamasına şimdi başlayın.

 

 

»Dünyanın En İyi Üniversitelerine Başvuru Hizmeti ( ELITE PROGRAM APPLLICATION)

 

»Foundation Programları: İngiltere ‘de Üniversite Hazırlık Eğitimi

 

»A Level ile Cambridge ve Oxford Üniversitelerine Başvur!

 

»Yurtdışı Yüksek Lisans Programları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

 

»İngiltere Dil Okulu İndirimleri!

 

»Amerika Dil Okulu İndirimleri