Sunduğumuz Hizmetler

 Anasayfa / Blog / Sunduğumuz Hizmetler

sundugumuz hizmetler

Kişiye Özel Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Alın

İngiltere’de başvurabileceğiniz en iyi yüksek lisans, üniversite, dil okulu, yaz okulu ve lise programlarını tespit ediyoruz. Uzman danışmanlarımız eşliğinde hızlı ve profesyonel başvuru imkanı sağlıyor, vizeden konaklamaya her türlü ihtiyacınızı organize ediyoruz. Kişiye özel danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için hemen rezervasyon yaptırın.

  

Elite Student Programme ( ESP) Başvurusu Yapın

Oxford, Cambridge ve LSE gibi prestijli üniversitelere lisans veya yüksek lisans başvurusunda bulunmak isteyen öğrenciler ve ailelerine özel, Oxbridge Danışmanlarımız eşliğinde “başvuru/mülakat hazırlık” hizmeti sunuyoruz. İngiltere’de Tıp, Dişçilik, Eczacılık ve Veterinerlik bölümünde okumak isteyen öğrencilere yönelik danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu özel servisimizden faydalanmak için bizi arayın.

 

Seminerler & Özel Etkinliklerimize Katılın!

İngiltere’de eğitime dair her konuda uzman yetkililer tarafından sunulan seminerler ve özel etkinlikler organize ediyoruz. Ayrıca ihtiyaç duyan öğrencilere  kariyer koçlarımız eşliğinde rehberlik hizmeti sağlıyoruz. Etkinliklerden haberdar olmak için hemen iletişim formunu doldurarak üye olunuz.