ELITE PROGRAM APPLICATION: Dünya'nın En iyi Üniversitelerine Başvuru Hizmeti

 Anasayfa / Blog / ELITE PROGRAM APPLICATION: Dünya'nın En iyi Üniversitelerine Başvuru Hizmeti

  

ELITE PROGRAM APPLICATION: Dünya'nın En iyi Üniversitelerine Profesyonel Başvuru Hizmeti 

İngiltere, ABD ve Kanada’nın en iyi üniversitelerine başvuruda mı bulunmak istiyorsunuz? Bunu profesyonel bir ekip desteği ile yaparak işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, bu servis tam size göre. Studybritish  “ELITE PROGRAM APPLICATION" başvuru paketi ile, dünyanın en prestijli üniversitelerine başvuruda bulunmak isteyen elit öğrencilere, profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyor.

 

Deneyimli danışmanlarımız prestijli üniversitelere başvuru sürecini, koşullarını, girmeniz gereken sınavları ve içeriklerini, son başvuru tarihlerini ve mülakat prosedürlerini tüm ayrıntıları ile size aktarıyor ve bu rekabetçi başvuru sürecinde, en iyi başvuru dosyasını hazırlamanızı sağlıyor.

 

 » EPA ile Dünya'nın en iyi üniversitelerinden kabul alan öğrencilerimiz ne diyor? Tıklayın.

 

Harvard, UCLA, Columbia, Yale, Oxford, Cornell, Duke, Cambridge, Stanford, McGill, University of Toronto, LSE, UCL ve Imperial gibi üniversitelere kabul edilme şansınızı yükseltmek ve başvuru sürecinde profesyonel destek almak istiyorsanız , sizi ve ailenizi Studybritish Nişantaşı ofisine bekliyoruz

 

dunyanin en iyi universitelerine basvuru paketi  

Başvuru Süreci Nasıl İşliyor?

1-İLK GÖRÜŞME

Studybiritsh danışmanız ile yapacağınız ilk görüşmede sizin akademik geçmişiniz ve hedefleriniz konuşulacak ve görüşme sonunda “TOP 10 Üniversite” başvurusu için uygun olup olmadığınız belirlenecektir. Studybritish ile bu aşamada gerçekleştirdiğiniz ilk görüşmeden herhangi bir ücret tahsil edilmez.

 

2- ÜNİVERSİTE SEÇİMLERİ ve BAŞVURU EVRAK LİSTESİ

Alanınıza en uygun olan üniversiteler belirlendikten sonra, toparlamanız gereken evraklar hakkında detaylı bilgiler sunulacak ve başvurunuzun diğer rakiplerden sıyrılmasını sağlayacak tüyolar paylaşılacak.

 

3- NİYET MEKTUBU, REFERANSLAR ve CV

Niyet mektubu, başvurmak istediğiniz üniversiteye neden sizi seçmesi gerektiğini anlatan, en önemli ikna platformunuzdur. Özellikle lisans programı başvurularında , mülakata çağrılmanızı sağlayan faktördür. Bu aşamada, niyet mektubunuzun hazırlanması, almanız gereken referansların belirlenmesi ve öz geçmişiniz düzenlenecektir.

 

4- BAŞVURUNUZUN TAMAMLANMASI ve TAKİP

Son kontrollerden sonra, evraklarınız başvuruya hazır durumda ise üniversitelere başvurularınız yapılacak ve bundan sonraki aşamada gerçekleşecek yazışmalar takip edilecektir.  Üniversitelerden gelen cevaplar ve kabul mektupları tarafınıza iletilecektir.

 

5- VİZE ve KONAKLAMA

Tebrikler, son aşamadasınız. Gitmeye karar verdiğiniz ülkenin vize kurallarına uygun dosyanız hazırlanacak ve vize başvurunuz gerçekleştirilecek. Size uygun konaklama seçenekleri çıkartılıp başvurularınız yapılacaktır.

 

ÜLKELERE GÖRE BAŞVURABİLECEĞİNİZ TOP 10 EN İYİ  ÜNİVERSİTE LİSTESİ

 Amerika Birleşik Devletleri                 Birleşik Krallık                      Kanada        
Princeton University (NJ)

University of Cambridge

University of Toronto
Harvard University (MA) University of Oxford University of British Columbia
Yale University (CT) London School of Economics McGill University
University of Chicago Imperial College University of Alberta
Stanford University (CA) Durham University Université de Montréal
Columbia University (NY) St Andrews McMaster University

Massachusetts Institute of

Technology

Warwick University of Ottawa
Duke University (NC) University of Edinburgh University of Calgary
University of Pennsylvania UCL University of Western Ontaria
 Johns Hopkins University (MD) University of Surrey University of Waterloo

 

Elite Program Application Başvuru Hizmetinden Faydalanan Öğrencilerimiz Ne Diyor? 

Tansu Aşkın Ateş, LLM International Commercial Law

"Studybritish ekibi ile yaptığımız çalışmadan çok memnun kaldım. Gerçekten, Dünya'nın en iyi üniversitelerine tek bir adreste, profesyonel ve güvenli başvuru yapabiliyorsunuz. Bana göre Amerika , Kanada ve İngiltere'nin top üniversitelerine aynı anada başvuru olanağı en büyük avantajlardan bir tanesiydi, çünkü bu kadar kapsamlı bir danışmanlık hizmeti bulabilmek oldukça güç. Evraklarınız ve başvuru dosyanız eksiksiz bir şekilde hazırlanıyor. Kabül aşamasını geçtikten sonra, tercih sürecinde , vize ve konaklamada da çok iyi bir hizmet sağlıyorlar. Ben ve ailem, en iyisini hedefleyen tüm adaylar için Elite Program Application hizmetini tavsiye ediyoruz."

 

Başvuru Yapılan Ülkeler  Başvuru Yapılan Üniversiteler  Kabul Alınan Üniversiteler
Amerika Birleşik Devletleri New York University, UC Berkeley, Columbia University, Cornell University, Stanford University, Duke University, Georgetown University  New York University, Cornell University, Duke University, Georgetown University

İngiltere

University of Oxford, LSE, Durham, UCL, University of Edinburgh, Queen Mary University of London, King's College London Durham, UCL, University of Edinburgh, Queen Mary University of London, King's College London
Kanada McGill University, University of Toronto  McGill University, University of Toronto

Tercih Edilen Üniversite: University College London (UCL)

 

Danışma Hattı: 0 212 231 2543