SOAS, University of London

SOAS Lonra Üniversitesi'ne bağlı olan SOAS, Asya, Afrika ve Orta Doğu ile ilgili farklı bir çok alanda araştırma olanaklarıyla dünyanın önde gelen merkezlerinden biridir.
 

Məlumat İstə

Xaricdə Təhsil- Məlumat İstə!


Pulsuz Broşur

Pulsuz Broşur İstə!


Birə-bir Görüşmə İstəyin

Birə-bir Görüşmə İstəyin.


Important Information

World
Ranking
401-500
Rankings
48
Established
1916
Proqramlar
Tuition Fees

Londra Üniversitesi'ne bağlı olan SOAS,  Afrika, Asya ve Orta Doğu odaklı, sanat ve sosyal bilimlerde, hukuk alanında, dil ve kültürel çalışmalar konusunda uluslararası bilinirliğe sahiptir. Uluslararası Politika, Kalkınma Çalışmaları, Ekonomik Kalkınma, Uluslararası İşletme ve hukuk gibi alanlarda lisans, yüksek lisans ve doktora imkanları bulunmaktadır.

140'dan fazla ülkeden 4700'ün üzerinde öğrencisi bulunan SOAS'ın, öğrencilerinin %45'ini yabancı öğrenciler oluşturmaktadır. Dünya standartlarında uzman kişilerden oluşan, politikada söz sahibi, hükümetlere danışmanlık hizmeti veren, 350'yi aşkın akademisyen kadrosuyla eğitim ve araştırma konusunda oldukça iddialı bir okuldur. Londra'nın merkezinde bulunması sebebiyle, SOAS'da öğrenci olmak, size başkentin entellektüel, kültürel ve sosyal açıdan sunmuş olduğu tüm zenginliklerden yararlanma şansını verecektir.

Tövsiyyə etdiyimiz digər məktəblər