Kings Bath Yay Məktəbi

İngiltere’nin en eski ve köklü yatılı liselerinden biri olan ve tipi bir Harry Potter tarzı kampüse sahip, Downside School içerisinde heyecan verici bir yaz okulu. 

Okul Merkezi:

İngiltere’nin en eski ve köklü yatılı okullarından biri olan Downside School, Bath şehir merkezine 20 dakika uzaklıktadır. 100 dönümlük muhteşem bir arazi üzerine kurulmuş Harry Potter tarzında bu kampüs içerisindne, geniş spor salonları, 25 metrelik kapalı yüzme havuzu, 600 oturma kapasitesine sahip tiyatro salınu, geniş ve tarihi bir yemekhane, moda atölyesi , voleyboli basketbol , squash ve tenis kortları bulunur.

Kurs Bilgileri:

Maksimum 15 kişilik sınıflarda , haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimi verilir. Başlangıç seviyesinden en üst seviyeye toplam 6 farklı kademede eğitim sunulur. Her bir ders 60 dakikadır.

Konaklama:

Tek ve çift kişilik odalarda, kampüs içerisinde modern konaklama imkanı bulunur. Kız ve erkek yurtlarının binaları ayrıdır. Konaklamanıza; sabah , öğle ve akşam açık büfe yemekler dahildir.

Geziler:

Tam gün düzenlenen geziler; Bristol, Londra, Oxford, Stonehenge, Longleat House ve Safari Parkı. Yarım gün düzenlenen geziler ; Bath, Wooky Hole, Bristol Zoo, Salisbury, Cheddar Gorge , Wells.

  • Dates: 07,14,21,28 July, 4,11 August – 18 August 2021
  • Age: 8 -17
  • Classroom size: 15
  • Duration: 2 to 6 weeks
  • Course duration: 15 lessosn
  • Location Bath

Məlumat İstə

Xaricdə Təhsil- Məlumat İstə!


Pulsuz Broşur

Pulsuz Broşur İstə!


Birə-bir Görüşmə İstəyin

Birə-bir Görüşmə İstəyin.


School Facilities

Classroom Size
Accommodation
Options
Age
Courses
Capacity
Excursions
Tam gün düzenlenen geziler
Staff Ratio
Facility Features

Tövsiyə Etdiyimiz Digər Məktəblər