Los Angeles Yaz Okulu

Marymount California Üniversitesi kampüsünde düzenlenen aktivitler eşliğinde çocuklarınızın ingilizcesini geliştirmesine odaklanan güvenli bir yaz okulu seçimi.

Okul Merkezi:

Marymount California Üniversitesi Pasifik Okyanusunun sahillerinde 26 dönümlük bir arazi içerisine kurulmuştur. Los Angeles şehir merkezine bir saat uzaklıktadır. Holloywood, Disneyland ve Santa Monica gibi Los Angeles’ın top lokasyonlarına oldukça yakın bir konumdadır.

Kurs Bilgileri:

Maksimum 15 kişilik sınıflarda , haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimi verilir. Başlangıç seviyesinden en üst seviyeye toplam 6 farklı kademede eğitim sunulur. Her bir ders 60 dakikadır.

Konaklama:

Üniversitenin Marymount San Pedro kampüsü içerisinde bulunan yurtlarında konaklama imkanı sunulur. Eğitim alınacak kampüse 20 dakika uzaklıktadır ve iki kampüs arasında sürekli gidiş-geliş yapan ücretsiz servis bulunur. Konaklamanıza; sabah , öğle ve akşam açık büfe yemekler dahildir.

Geziler:

Tam gün düzenlenen geziler; Universal Stüdyoları, Disneyland, Catalina Adası, Huntingdon Beach, San Diego hayvanat bahçesi, Santa Monica, Six Flags Magic Mountain, Universal Stüdyoları. Yarım gün düzenlenen geziler ; Pasifik akvaryumu, Beverly Hills, Dodgers Stadyumu, Hollywood , Girffith Parkı, Outlet shopping .

  • Dates: 5 Temmuz – 8 Ağustos
  • Age: 12-17
  • Classroom size: 15 kişi
  • Duration: 2 hafta-6 hafta
  • Course duration: haftada 15 saat Genel İngilizce programı
  • Location Los Angeles

Məlumat İstə

Xaricdə Təhsil- Məlumat İstə!


Pulsuz Broşur

Pulsuz Broşur İstə!


Birə-bir Görüşmə İstəyin

Birə-bir Görüşmə İstəyin.


School Facilities

Classroom Size
Accommodation
Options
Age
Courses
Capacity
Excursions
Staff Ratio
Facility Features

Tövsiyə Etdiyimiz Digər Məktəblər