Kings Malibu Yaz Okulu

Santa Monica dağlarının etekleri üzerine kurulmuş, Pepperdine Üniversitesi kampüsü içerisinde, Pasifik okyanusunun şahane manzarısı eşliğinde ideal bir yaz okulu seçeneği.

Okul Merkezi:

Pepperdine Üniversitesi 832 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur. Kampüs içerisinde beysbol ve futbol sahaları, tenis kortları, açık ve kapalı yüzme havuzları, kumsal voleybolu için özel açık sahaları bulunur. Kampüs aynı zamanda büyük bir konser salonu, art & dizayn merkezi ve tiyatro salonlarına sahiptir. Eğitim modern sınıflar içerisinde düzenlenir ve kampüs içerisinde internet erişimi mevcuttur.

Kurs Bilgileri:

Maksimum 15 kişilik sınıflarda , haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimi verilir. Başlangıç seviyesinden en üst seviyeye toplam 6 farklı kademede eğitim sunulur. Her bir ders 60 dakikadır.

Konaklama:

Üniversite yurtlarında, çift kişilik oda imkanı sunulur. Erkek ve kız öğrenci yurtları ayrıdır. Konaklamanıza; sabah , öğle ve akşam açık büfe yemekler dahildir.

Geziler:

Tam gün düzenlenen geziler; Universal Stüdyoları, Disneyland, Santa Monica, Venice Beach ve alışveriş turu, Six Flags Magic Mountain, Outlet mağza gezileri, balina izleme turu, Hollywood  Yıldızları Turu, Hurricance Harbor. Yarım gün düzenlenen geziler ; Hollywood, Getty Müzeri, Dodgers Stadyumu, Beverly Hills UCLA tuur ve Girffith Parkı.

  • Dates: 24 Haziran - 28 Temmuz 2018
  • Age: 10-17
  • Classroom size: 15 kişi
  • Duration: 2 hafta-5 hafta
  • Course duration: Haftada 15 saat Genel İngilizce programı
  • Location Santa Monica

Məlumat İstə

Xaricdə Təhsil- Məlumat İstə!


Pulsuz Broşur

Pulsuz Broşur İstə!


Birə-bir Görüşmə İstəyin

Birə-bir Görüşmə İstəyin.


School Facilities

Classroom Size
Accommodation
Options
Age
Courses
Capacity
Excursions
Staff Ratio
Facility Features

Tövsiyə Etdiyimiz Digər Məktəblər