Georgetown Üniversitesi Yaz Okulu

1789 yılında kurulan Georgetown, dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında yer alır. Başkent Washington D.C.’nin ünlü merkezi Georgetown’da yer alan kampüs, güvenli bir yaz okulu seçeneğidir.

Okul Merkezi:

Potomac nehrinin göz alıcı manzarasına sahip, 100 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş tarihi Georgetown Üniversite kampüsü, Washington D.C. şehir merkezine oldukça yakındır. Ünlü bir semt olan Georgetown, Thomas Jefferson ve John F. Kennedy gibi ünlü Ameirkan Başkanlarına ev sahipliği yapmıştır.

Kurs Bilgileri:

Maksimum 10 kişilik sınıflarda , haftada 20 Genel İngilizce eğitimi verilir. Başlangıç seviyesinden en üst seviyeye toplam 6 farklı kademede eğitim sunulur. Her bir ders 50 dakikadır.

Konaklama:

Georgetown Üniversitesi kampüsü içerisinde, çift kişilik odalarda konaklama imkanı sunulur. Sabah , öğle ve akşam açık büfe yemekler dahildir .

Geziler:

Tam gün düzenlenen geziler; Baltimore, Amish Country, Philadelphia şehir gezileri. Yarım gün düzenlenen geziler ; FBI Müzesi, DC Monuments, Yates Fiels House/ Stadyum, National Gallery of Art & Sculpture Garden, Oriols vs Yankees Beysbol maçı, Ballston Common Mall Shopping, DC Duck Turu , King’s Dominion Amusement Parkı, Six Flags

  • Dates: 1 Temmuz - 29 Temmuz 2018
  • Age: 13-17
  • Classroom size: 10 kişi
  • Duration: 2 hafta-4 hafta
  • Course duration: Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi
  • Location Georgetown Üniversite kampüsü

Məlumat İstə

Xaricdə Təhsil- Məlumat İstə!


Pulsuz Broşur

Pulsuz Broşur İstə!


Birə-bir Görüşmə İstəyin

Birə-bir Görüşmə İstəyin.


Tövsiyə Etdiyimiz Digər Məktəblər