Online İngilizce Kursları
Studybritish güvencesi ile sunulan
online ingilizce kurs programlarına katılın
İngilizcenizi hızlı bir şekilde ilerletin...
Detaylı Bilgi
Online İngilizce Konuşma Dersleri
İngiliz ve Amerikalı hocalar ile İngilizce konuşma pratiği yapın
İngilizcenizi geliştirin. Kayıt olmak için hemen tıklayın.
Detaylı Bilgi
Online Hukuk İngilizcesi ve
TOLES Hazırlık Eğitimine Katılın
En iyi online Hukuk İngilizcesi programını sunan
uzman Studybritish eğitmenleri ile kariyerinizde ilerleyin.
Detaylı Bilgi
İngiltere'nin En İyi 10 Üniversitesi
İngiltere’nin en iyi üniversitelerinin sıralamasını merak mı ediyorsunuz?
Detaylı Bilgi
İngiltere Yüksek Lisans Başvuruları
Devam Ediyor!
İngiltere Yüksek Lisans , İngiltere Master konusunda en deneyimli danışmanlar eşliğinde
başvuru işlemlerinizi kolaylaştırın ve hızlandırın.
Detaylı Bilgi
YLSY MEB Bursiyerlerine
Özel Başvuru Servisi
YLSY Bursu ile Yurtdışı Üniversite Başvurularını Studybritish'in
deneyimli danışmanları ile hızlı ve güvenli olarak yapın!
Detaylı Bilgi

Eğitim Haberleri

İrlanda'da Üniversite Eğitimi ve Fiyatları

İrlanda Üniversiteleri dünya başarı sıralamasında dikkat çeken bir üstünlüğe sahip. Sizde İrlanda'da kaliteli bir üniversite eğitimi ve sonrasında Avrupa'da iş deneyimi kazanmak ister misiniz?

Devamı

TOLES Sınavı ile Hukuk İngilizcesi Seviyenizi Belgeleyin

TOLES Sınavına Studybritish ile hazırlanın ve Hukuk İngilizcesi seviyenizi resmi olarak belgeleyin.

Devamı

Online İngilizce Kursu Seçenekleri

Studybiritsh güvencesi ile sunulan bire bir online İngilizce kursu paketleri ile
keyifli bir şekilde İngilizcenizi ilerletin.

Devamı

Hukuk'ta Kariyer Semineri, Career in Law Workshop

4 Nisan 2021, Pazar günü 13:00- 17:00 arasında düzenlenecek olan Career in Law seminerini kaçırmayın! Hukuk fakültesi öğrencileri, stajyer Avukatlar ve Avukatlar bu seminerde yerinizi ayırtmak için tıklayın!

Devamı

Neden Studybritish ile Eğitim?

Öğrenci Görüşleri

Irfan Mert Gültekin, Özyeğin Üniversitesi Mezunu, Avukat Studybritish, Hukuk İngilizcesi & TOLES Higher

Kursum bittikten sonra hukuki metinleri, yazışmaları ve yargı kararlarını daha rahat okumaya başladım çünkü yavaş yavaş hukuk terminolojisine hakim olmaya başladım. Genel olarak eğitimden çok memnun kaldım ve herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Baştan sonuna kadar güzel ve eğitici bir yolculuktu.

Dila Kosar, Bilgi Üniversitesi, Hukuk Fakültesi Studybritish, Hukuk İngilizcesi & TOLES

TOLES sınavına hazırlanmak için 1 ay boyunca aldığım dersler sayesinde hukuki terimleri İngilizce olarak nerede ve nasıl kullanmam gerektiğini örnekler ve pratiklerle akılda kalıcı bir şekilde öğrendim. Bunun yanında İngilizcemdeki bazı eksiklikler de derslerde yaptığımız speakingler sayesinde kapanmış oldu. Bu yönden kendini geliştirmek isteyenlere Studybritish'i tavsiye ediyorum.

Ozlem Türkmen, Avukat Studybritish Online TOLES

Studybritish ile Online TOLES Kursuna katıldım ve özel ders aldım. Derslerde sıkılacağımı düşünmüştüm ama çok keyifle dinledim derslerimi. Oldukça faydalı bir eğitim, tavsiye ediyorum.

Erkim KOC, İngiltere, A Level Studybritish IELTS Hazırlık Özel Ders

Stduybritish'e ve hocalarıma teşekkür ederim. İngiltere'de liseye başvuru esnasında IELTS skoru almam gerekti ve istediğim skora ulaştım hem de İngiltere'ye gitmeden önce İngiliz aksanına alışma fırsatım oldu. Yurtdışında eğtim öncesinde iyi bir hazırlık isteyenlere tavsiye ederim.

Sinem Uzun, Yıldız Teknik, İşletme Studybritish, Online IELTS Özel Ders

IELTS sınavına hazırlanmak, yurtdışında yüksek lisans eğitimi almak için İstanbul'da birden fazla yeri araştırdım. Studybritish'e araştırma yaparken rastladım, iyi ki rastlamışım. Burada aldığım eğitim, sınava hazırlanma sürecim, İngilizcenin her aşamasında gramer olsun telaffuz olsun her konuda kendimi geliştirme fırsatı buldum. IELTS sınavında 7,5 skoru aldım ve çok mutluyum.

Begüm Koncuy ÖZALP London School of English, Londra- İngiltere

Koç Üniversitesi'nde hukuk fakültesi öğrencisiyim. Legal English programı için London School of English'e gittim, Studybritish ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Tansu Aşkın Ateş UCL, LLM International Commercial Law Londra - İngiltere

Studybritish ekibi ile yaptığımız çalışmadan çok memnun kaldım. Gerçekten, Dünya'nın en iyi üniversitelerine tek bir adreste, profesyonel ve güvenli başvuru yapabiliyorsunuz. Bana göre Amerika , Kanada ve İngiltere'nin top üniversitelerine aynı anada başvuru olanağı en büyük avantajlardan bir tanesiydi.

Timur Kavi Brunel Üniversitesi, BA Business, Londra- İngiltere

İngiltere'de lise eğitimimi tamamladım ve İşletme okumaya karar verdim. Şimdi Brunel Üniversitesi'nde İşletme okuyorum. Her konuda danışmanlık alabildiğimiz bir acenta ile çalışmaktan ben ve ailem çok mutluyuz.

Mehmet Gökhan Kartal University of Aberdeen LLM & PhD, Aberdeen- İskoçya

University of Aberdeen'de International Commercial Law LLM programımı tamamladıktan sonra Doktora'ya devam ediyorum. Başvurularınızı Studybritish ile yapmanızı tavsiye ederim.

Erkan Birgören London School of English, Londra- İngiltere

London School of English öğrencileri ile yakından ilgilenen başarılı bir okul. Eğitmenlerin kalitesi çok yüksek. Okulun merkezi konumu ve sunduğu konaklama seçeneğinden ayrıca çok memnun kaldım. Kısa zamanda ilerleme kaydetmek isteyen tüm öğrencilere tavsiye ederim.

Kayra Yalçın Kings Education Londra – İngiltere

Kings Londra’da lise eğitimimi başarıyla tamamladım ve şu anda İngiltere’de Plymouth Üniversitesi'nde Deniz Hukuku lisans eğitimi alıyorum. Studybritish her adımda yanımdaydı. Herkese tavsiye ederim.

Zeynep Yeşil Sheffield Hallam University, Msc Sports Psychology, Sheffield - İngiltere

Studybritish'i İngiltere'de yüksek lisans yapmak isteyen herkese tavsiye edebilirim. İlk önce sıcak kanlılıkları ve ilgileri, profesyonel çalışma tarzları, hangi branş olursa olsun en ince detayları bilmeleri ve ona göre yönlendirmede bulunmaları, verdikleri butik hizmet oldukça başarılı. Ayrıca sunulan vize destek hizmeti eksiksi ve hızlıydı.

Emin Dogan Alp Savas Kings Oxford, Engineering Foundation, Oxford- İngiltere

Kings Oxford'ta Mühendislik Foundation programına katıldım. Arkasından da Amerika'ya gitmeye karar verdim. Oregon State Üniversitesi'nde Music Production & Computer Science programına yerleştim. Studybritish& Levant Education ekibine verdikleri destekten ötürü sonsuz teşekkürler.

Berk Abanoz Manchester Metropolitan Üniversitesi, BA Creative Music Production, Manchester- İngiltere

Öncelikle IELTS hazırlık programı ile başladım, yaşayacağım yer ve okulun kalitesi benim için çok önemliydi , beni iyi anladılar ve tam isteğime uygun bir ayarlama yaptılar. Sonrasında Music Production için lisans programına yerleştirdiler. Her konuda çok deneyimliler.

Uzay Öztaylan Vancouver – Kanada

UBC’de Biyokimya Mühendisliği programına kabul aldım. Kanada’nın en iyi üniversitelerine başvurularımda Studybritish'i tercih ettim.

Melinay Mıstaçoğlu Malibu,CA - Amerika

Pepperdine Üniversitesi yaz okulunda harika bir deneyim yaşadım. İngilizcesini geliştirmek isteyenlere tavsiye ederim.

Mert Akbalık Londra - İngiltere

UCL’i çok beğeniyorum, burada herkes yardımsever ve sıcak kanlı. Studybritish ile UCL’e başvurmanızı tavsiye ederim.

Elif Demirkapı Robert Gordon, BA Management, İskoçya

İskoçya'yı tercih ettiğim için çok mutluyum. Burada stresten uzak , yüzde yüz kendinizi derslerinize vereceğiniz bir ortam var, herşey dört dörtlük. İki senedir İskoçya'dayım hep aklım Londra'ya kaymıştı ama şimdi iyi ki İskoçya'yı tercih etmişim diyorum. Studybritish'e çok teşekkür ederim.

Aysu Tuluy MSc Clinical Psychology, Cambridge- İngiltere

Studybritish'in sunduğu danışmanlıktan çok memnun kaldım. Gerek üniversite başvurularım olsun gerekse TIER 4 vizesi ve konaklama konusunda çok yardımcı oldular. Şimdi İngiltere için eğitim soran arkadaşları ve tanıdıklara Studybritish'i tavsitye ediyorum. İngiltere'de eğitim düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Ozan Cömert University of Glasgow, MSc International Finance, Glasgow -İskoçya

Birleşik Krallık'ta Finans üzerine gidebileceğim en iyi Üniversite'yi arıyordum, Studybritish'e denk geldim. Glasgow Üniversitesi bu alanda çok ileri ve oldukça köklü bir üniversite, kampüs ve şehirde çok güzel. Prestijli üniversitelere başvuru yaparken iyi bir danışmanlık firması ile çalışmanız lazım.

Program Arayın